Akcesoria Ślubne & Wieczorowe

Pięknie dobrana suknia to już połowa sukcesu ... teraz trzeba nadać jej swój własny charakter, sprawić aby wszystkie dodatki współgrały i tworzyły baśniową scenerię z naszych wyobrażeń! Nieważne czy chcemy zostać księżniczką, świtezianką, czy rockową Panną Młodą ... dodatki są ważne!

nasze jedwabiste WELONY dostępne są w różnych długościach, z koronkowym obszyciem lub bez, unikalna forma sprawia, że nigdy nie złożą się w 'lisi ogonek', zawsze pięknie falując ... POZNAJ dostępność i szczegóły ofery.

Sweterki & Żakiety

Paski Ozdobne & Kolorowe

Opaski Ślubne & Wieczorowe

Muchy & Poszetki

Zapraszamy po poszetki ślubne i kolorowe, zestawy muchy i poszetki dla Panów oraz w kompletach z paskami dla Panien Młodych lub małych gentlemanów.

Halki & Peniuary

 

 

Halka jest nieodłącznym elementem sukni ślubnej, abyście mogły poruszać się komfortowo i bezpiecznie po weselnym parkiecie. Do każdej naszej sukni, zarówno krótkiej jak i długiej, proponujemy halkę. Jeżeli jednak zakupiłaś już suknię bez halki, ale chcesz uzyskać wymarzony efekt, a nie zakupić to co salon oferuje w standardzie … zapraszamy! Nie każda halka musi być ciężka, niewygodna i na kole … nasze nie są!

 

Seksowne i kobiece peniuary od PAPILIO to nowość w naszej ofercie. Dostępne tylko na zamówienie, tak wiec trzeba na nie poczekać około 3 miesięcy, ale warto, aby przygotowania do ślubu nabrały zupełnie innego wymiaru … a noc poślubna na długo pozostała w pamięci.

Zapytaj o dostępność!

LOOKBOOK